Duyuru

Kapat
Henüz duyuru yok.
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Hepsini Sil
new posts

 • Profesyonel Organik Hit Satışı - Limit Bilişim /200 Hit Referans


  SİTEMİZE ÜYE OLUN DESTEK SİSTEMİNDEN SİTENİZİ VE ZİYARETÇİNİN GELMESİNİ İSTEDİĞİNİZ KELİMEYİ BİZE BİLDİRİN 200 ZİYARETÇİ HEDİYE EDELİM
  NE YAPIYORUZ ?

  Kullanışı oldukça basit olan organik hit sistemi için size verdiğimiz özel panelden belirlemiş olduğunuz sitelerinizi ve bu sitelere ait kelimeleri eklemmeniz yeterli olmaktadır. Kısa bir onay işleminden sonra eklediğiniz site, eklediğiniz kelimelerde organik hit almaya başlayacaktır. Organik hit için ekleyeceğiniz kelimelerde dikkat etmeniz gereken en temel şey google sıralamasında ilk altı sayfada bulunuyor olmasıdır. Aksi taktirde açılan organik hit boşa gitmiş olabilir. Organik Hit için eklediğiniz site adresinizde bulunan kelimelere sistem üzerindeki kullanıcıları yönlendiriyoruz ve google aramalarında üst sıralarda sitenizi görüntülenmesine katkı sağlanmış oluyor.

  NELERE FAYDALI ?

  Uygulamış olduğumuz organik hit hizmeti, sitenizin alexa değerini azaltmak, google index sayısını arttırma ve var olan indexlerinizin sıralamasını yükseltmek üzerine kuruludur. Siteniz organik hit hizmetinden yararlanırken aynı zamanda seo analiz sistemimiz ile raporlama yapılır ve hataların durumu sürekli olarak takip edilir. Bulunan tüm hatalarda size uyarı gönderilir. Bu uyarılar sonucunda organik hit hizmetiniz devam ederken yükselme işlemini daha hızlandırmak için sitenizde uygulanan yanlış optimizasyon çalışmasını rahatça görebilir, sitenizi bu raporlama doğrultusunda en doğru ve güvenilir şekilde yeniden optimize edebilirsiniz.

  SİTEME ZARARI OLUR MU ?

  Siteniz üzerine yaptığımız organik hit uygulamaları sitenizin güvenliğiyle ilgili hiçbir zararlı program içermemektedir. Sitenizin güvenliği bizler için son derece önemli olmakla beraber mevcut güvenlik duvarınızın zarar görmesini engelleyici önlemler alınmaktadır.

  NEDEN KULLANMALIYIM ?

  Bir site için gerek tasarımı gerekse içeriği kadar önemli olan en büyük etkenlerden biriside google sıralamasında görüntülendiği sayfa sayısı ve siteye giren organik kişi sayısıdır.Bir internet kullanıcısı sizin sitenizi google üzerinden aratarak bulabilmesi için sitenizde yapmanız gereken bir çok işlem mevcuttur. Bunlardan biri de organik hit tir.Organik hit paketleri ile google üzerinden girişlerinizi arttırarak google'daki sıralamanızı yükseltebilirsiniz. Bu işlemler neticesinde siteniz google sıralamasında üst sıralarda görüntülenebilir ve sitenize daha fazla ziyaretçi çekebilirsiniz.

  FİYAT TABLOMUZ


  ÖDEME SEÇENEKLERİ  İLETİŞİM BİLGİLERİMİZ

  Web: http://www.limitbilisim.com
  Telefon:+90 539 832 35 32
  Destek: secure.limitbilisim.comBatuhan ALTUN Öncelikle merhabalar, İsmim Batuhan, 20 yaşındayım. Marmara Üniversitesi - Uluslararası İlişkiler bölümünde okumaktayım. Çocukluğumdan beri ilgi alanım olan yazılım gibi konularda kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Bu işleri sevdiğim ve ek gelir için yapıyorum. Şu an üniversite okuduğum için kendi cep harçlığımı çıkartmaya çalışıyorum. Belirttiğim sitelerden önce farklı olarak yürüttüğüm projeler mevcuttu fakat o siteleri sattığım için belirtmedim, halihazırda iki sitem mevcut. Bu sitelerden daha çok sosyal medya üzerine satışlar yapmaktayım. Bunların yanısıra seo alanında kendimi geliştirmeye çalışıyorum. Forum'unuza kabul edildiğim taktirde foruma yararlı olacağımdan eminim. Az çok kendimi tanıtabildiğimi düşünüyorum :) Şimdiden teşekkür ederim. Konunun değerli yazarı Batuhan ALTUN
Hazırlanıyor...
X
TÜRKİYE’NİN YENİ NESİL WEBMASTER FORUMUNA HOŞGELDİNİZ
WMT TÜM HAKLARI SAKLIDIR.